Fundustry XL Deal
Compleet pakket!
-
- ✓ Koffie met Muffin
- ✓ Ontsnap uit 'The News Room'!
- ✓ Kipmenu incl. drankje
Fundustry XXL Deal
Meest populair!
-
- ✓ Koffie of Prosecco met Muffin
- ✓ Ontsnap uit 'The News Room'!
- ✓ Extra activiteit naar Keuze
- ✓ Keuze uit BBQ of 3 gangen menu
Deze bedrijven zijn al fan!
The News Room - Terug in de tijd 1962
Terug in de tijd!
Tijdens dit spel ga je terug in de tijd, namelijk 1962. Je komt terecht in een oude kamer van de pers. Je hebt 60 minuten de tijd om krantenartikelen aan te leveren om het probleem bij de pers op te lossen.
Ben jij goed in het oplossen van raadsels, puzzels én meer? Kan jij goed samenwerken en ben je rustig in moeilijke en stressvolle situaties? Waag nu je kans om deze capaciteiten op de proef te stellen samen met je vrienden, collega’s of familie.
Deze kamer is zeer geschikt voor families en personen van alle leeftijden. Mocht je de Wanna Play Room, The Bath Room en/of The Class Room niet in durven of mogen, dan is deze kamer een zeer goede vervanger. In deze kamer is er geen thriller of horror aanwezig!
Bij Real Escape Room ga je voor de beleving, spanning en ervaring. De escaperooms zijn uitgerust met special effects, perfecte lichteffecten en goede geluidstechnieken.
Je boekt al een escape room vanaf 2 personen. Een spel van een uur kan maximaal met 7 personen gespeeld worden. Er is geen minimale leeftijdsgrens maar bij personen onder de 14 jaar adviseren wij minimaal één volwassene aanwezig te zijn.
Ben je met een grotere groep dan 7 personen? Er kunnen meerdere kamers geboekt worden. Ook is er een bar met diverse bezigheden aanwezig en daarnaast kunnen er ook andere uitjes geboekt worden zoals diverse workshops.
Escape Room Cadeaubon
Wil je dit uitje graag cadeau geven aan iemand? Dat kan! Bestel nu een cadeaubon voor een spannend uitje in een escape room. Direct na het bestellen en betalen ontvang je de tegoedbon in je mailbox. Deze kun je digitaal versturen of uitprinten en afgeven aan de gelukkige ontvanger. De ontvanger kan op fundustry.nl/cadeaubon-boeken zijn cadeaubon verzilveren in slechts een paar stappen.
Informatie
Capaciteit: minimaal 4 personen, maximaal 8 personen
Ideale groepsgrootte: 3 tot 5 personen
Moeilijkheidsgraad: gemiddeld
Belevingsfactor: Laag/gemiddeld
Adrenalinefactor: Laag
Ontsnappingspercentage: 75%
Tijdsduur: Maximaal 60 minuten
Adviesleeftijd: Alle leeftijden
News Room FUN
The News Room is voor alle leeftijden en gericht op FUN, wij adviseren dat een volwassene kinderen begeleidt in de kamer.
Ook in het Engels mogelijk
Puzzeltypes: wiskundige puzzels, verborgen, beeld, licht, geluid, samenwerking.
HINT: Misschien alleen als je het wilt.
Geschikt voor deelnemers met hartklachten, epilepsie en licht claustrofobische deelnemers.
Niet rolstoelvriendelijk.
Boek The News Room
De leukste escaperoom boek je gemakkelijk en snel. Direct een datum reserveren en betalen, meteen klaar voor het leukste dagje uit! Heb je een cadeaubon gekregen? Dan kun je de ontvangen code tijdens het boeken invullen. Boek dan het juiste uitje waar je een cadeaubon voor hebt. De prijs wordt dan automatisch verrekend.
Is je groep te groot om te boeken?
Vraag dan een offerte aan!
Cadeaubon The News Room
Op zoek naar een leuk cadeau? Ga voor een cadeaubon voor de escaperoom The News Room en verras je vriend(in) met een spannend uitje! Gemakkelijk en snel bestel je een cadeaubon, even afrekenen en binnen 2 minuten een mooie cadeaubon in je mailbox. Klaar om uit te printen en cadeau te geven! Wie ga jij verrassen met dit spannende uitje in een afgesloten ruimte?!
Let op: Eén tegoedbon is geldig voor één persoon. Het boeken van een escape room gaat altijd voor minimaal 4 personen.